ROZVOJ INTELIGENCIE DIEŤAŤA ZAČÍNA V PRVOM RADE S ROZVOJOM RODIČA


Ako si spokojný s kvalitou Tvojho vzťahu? Ako zareaguješ voči Tvojmu partnerovi v ťažkých momentoch? Ostaneš kľudný, chápavý, alebo skôr stratíš kontrolu nad svojimi emóciami a začneš byť nervózny, frustrovaný alebo sa zavrieš do seba?

NIČ NIE JE NÁHODA


Na základe čoho vieš, že sa Tvoje dieťa rozvíja správne? Sú to Tvoje vnútorné pocity, alebo máš to niečím podložené? Vyspelé krajiny, ako napríklad Japonsko, USA, Čína presne vedia, že rozvoj detí nemôžu nechať na náhodu. Za športovými výsledkami na olympiáde, matematickými schopnosťami japonských deti sú vedomé kroky rodičov, ktorí sa rozhodli nenechať na náhodu inteligenciu svojich detí.

Kvalita vzťahu určuje kvalitu tvojho života.


Rob, čo si robim na úplnom začiatku a tvoj vzťah nikdy neskončí.


Je to o tvojom ROZHODNUTÍ!


 

Nečakaj a Nauč sa Stratégie

Ako pracovať na svojom vzťahu
Ako ovplyvniť vývoj svojich detí


Spoznaj svojho mentora


Ján BottyánJe vrcholový manažér, coach a podnikateľ. Svoje dlhoročné skúsenosti v rámci rodiny a výchovy detí získal predovšetkým od amerických mentorov, ktorí už od začiatku 20.storočia venovali čas prieskumu na rozvoj detí po celom svete. Stoviek strávených hodín s profesionálnymi mentormi dnes využíva, aby pomáhal rodinám rozvíjať inteligenciu dieťaťa. Dnes už stovky rodín využívajú jeho služby na pravidelnej báze a nešetria chválou na jeho adresu.

Vyber si svoj plán

€497

JEDNORÁZOVÁ PLATBA

Neobmedzený doživotný prístup do kurzu

Zakúpením kurzu získaš:

  • Neobmedzený vstup do TOHTO kurzu
  • Checklist progresu
  • Praktické cvičenia a techniky


Čo Hovoria Ostatní?


"Všetko je to len o prístupe, aktívnom počúvaní a aplikovaní. Naša rodinka je toho živým príkladom!"

Erik Bottyán - manželka


"Neskutočné, ako rýchlo sa Alex rozvíja po všetkých stránkach a naplno si to užíva.."


Martin Oravec - Podnikateľ
Človek pochopí skutočnú hodnotu aktívnej práce na svojom vzťahu a výchove dieťaťa, až keď si to sám vyskúša. Ostane udivený, ako sa mu dokáže zmeniť k lepšiemu úplne všetko. A nie len jemu!


Klient Richard

Často Kladené OtázkyJe kurz pre mňa vhodný?

Pokiaľ chceš v živote vyrovnaný, kvalitný vzťah, ktorý nikdy neskončí a recept, ako vychovávať dieťa efektívne, potom je pre teba tento kurz vhodný.


Čo mi tento kurz vie priniesť?

Akú hodnotu má pre teba kvalitný vzťah a výchova dieťaťa, keby si to mal vyčísliť? Presne takú, akú si určíš ty sám, ti tento kurz prinesie.


Ako to celé funguje?

Po zakúpení kurzu máš 3-mesačný prístup ku všetkým kurzom a videám. Praktické rady, tréningy a vzdelávacie podklady sú o nás samozrejmosťou. Našim zámerom je priniesť vám výsledky, nielen informovať. To, čím žijeme, to prezentujeme.


Čo ešte získam?

Pravidelný update kurzov, nové materiály, tréningy, tipy, triky, live hovory s mentormi, zľavy na nákup produktov Life is YOU, šancu pridať sa do uzatvorenej skupiny VIP klientov, či osobný mentoring!